SLNO Name From To
1. Sri Gangaram Bhattacharya, WBCS(Exe.) 01.04.2000 20.02.2004
2. Sri Pravatendu Chattopadhaya, WBCS(Exe.) 20.02.2004 31.08.2006
3. Sri Khagendra Narayan Dew, WBCS(Exe.)PD, Incharge 31.08.2006 11.12.2006
4. Sri Subal Chandra Roy, WBCS(Exe.) 11.12.2006 19.02.2009
5. Sri Naba Kumar Barman, WBCS(Exe.)PD, Incharge 19.02.2009 12.10.2009
6. Sri Swadhin Chandra Das, WBCS(Exe.) 12.10.2009 30.06.2012
7. Sri Tapas Kumar Bagchi, WBCS(Exe.) 30.06.2012 27.09.2013
8. Sri Augustine Lepcha, WBCS(Exe.) 27.09.2013 30.08.2017
9. Sri Mrinmoy Biswas, WBCS(Exe.) 30.08.2017 14.11.2017
8. Sri Khalid Qaisar, WBCS(Exe.) 14.11.2017